©Wydawnictwo Reklamowe Górscy

Wydawnictwo Reklamowe

 

Branding

Budowanie świadomości marki wśród Klientów jest kluczowym elementem prowadzącym firmę do zysków. Dlatego ważnym procesem jest opracowanie spójnych i przemyślanych materiałów i nośników będących wizytówką przedsiębiorstwa oraz stanowiących bezpośredni kontakt Klienta z firmą. Wydawnictwo Reklamowe Górscy w pełni oferuje usługi w zakresie przygotowania materiałów kształtujących wizerunek firmy - począwszy od opracowania systemu identyfikacji wizualnej (logo), poprzez zaprojektowanie materiałów wydawniczych - katalogów i folderów, a na stronie internetowej kończąc.

 

 

Logo

Znaki graficzne projektujemy z uwzględnieniem pełnego systemu identyfikacji wizualnej. Na życzenie Klienta zajmujemy się również ochroną prawną i rejestracją zaprojektowanego logotypu.

Strony internetowe

Oferowane przez nas strony internetowe mają charakter indywidualny - do każdego projektu przystępujemy nieszablonowo, są przygotowywane w technologii responsywnej (dostosowane są do wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych) oraz są atrakcyjne wizualnie.

 

 

Wydawnictwo

Reklamowe